Сонячний

Сонячнний 1Дитячій оздоровчий табір "СОНЯЧНИЙ"

Дитячій оздоровчий табір "СОНЯЧНИЙ" розташований на узбережжі Азовського моря – теплого, солоного Молочного лиману: Запорізька область, Якимівський район ( 30 км. від з/ст. Мелітополь) у с. Богатир, 3 км. від найближчого населеного пункту. Територія табору — 7.3 га. Збудований в 1985 році в екологічно чистій лісній зоні (сосна, дуб, залізняк, акація, тополь) в Алтагірському заказнику. Більше 50% території ДЗОВ складають зелені насадження (двоповерхові котеджі потопають у зелені), на клумбах багато квітів – рози, тюльпани, ромашка та ін.. Відстань території табору до берега лиману – 50 метрів ( 90 сходинок униз від «Морських» воріт).

За своєю структурою табір "Сонячний" є оздоровчим закладом для дітей, яким показаний лікувальний комплекс з використанням природних факторів, доповнених фізіотерапевтичними процедурами – діти з захворюваннями органів дихання, часто хворіючи на ГРЗ, аллергози.

ДЗОВ «Сонячний » розрахований на розміщення 300 дітей одночасно. Двоповерхові котеджі на чотири та шість місць у кімнатах (6 Сонячнний 3кв. м. на 1 дитину)- всього 50 спальних кімнат. У кожного загону свій котедж. Загони формуються за віком з чисельністю 25 -28 дітей, з якими працюють вихователь та вожатий ( на 12 – 15 дітей один вихователь та один вожатий, на два загони – нічний та підмінний вожаті ). Кімнати оснащені дерев’яними ліжками, тумбочками для особистих речей (одна на 2-х),шафами для одягу, дзеркалом. Кожна кімната має вихід на балкон або лоджію. Кімнати вихователів та вожатих – поруч з дитячими, з 23-ї години до 7- ї години ранку діти перебувають під наглядом нічних вихователів, що дає можливість цілодобового нагляду за дітьми.

На території дитячого закладу оздоровлення та відпочинку розташований стаціонарний басейн розміром 6×12 метрів з цілющою водою. Також табір має свій стаціонарний кіноконцертний зал, відео – зал, карооке, приміщення для організації гурткової роботи (гуртки оснащені всіма засобами для роботи), літній концертний майданчик.

Сонячнний 7На території табору розташовані волейбольний та футбольний майданчики, столи для малого тенісу, гімнастичний та ігровий з гойдалками та рухливими тренажерами майданчик,  кімната для настільних ігор (шахи, шашки та ін.) Спортивним інвентарем табір забезпечений повністю. Для проведення туристичних змін та походів по маршрутам «Заповідне Приазов’я», нічних походів з вогнищем та рибалкою ДЗОВ має туристичне знаряддя та палатки.

У кожного загону поруч з котеджем — криті павільйони для організації дозвілля дітей за негоди, проведення загонових зборів. Кожен день працює бібліотека (в наявності більше 1000 дитячих книжок ). За договором з міською дитячою бібліотекою у таборі проводяться «Книжковий ярмарок», «Казковий тиждень», конкурс Містера Всезнайки , кращий читач.Сонячнний 6
Цілодобово ДЗОВ знаходиться під вартою охоронної агенції та уповноважених спеціалістів Якимівської міліції у справах неповнолітніх, з якими укладається договір по охорону табору. Територія ДЗОВ оснащена приладами для відео нагляду який ведеться цілодобово.
Зручності розташовані як у котеджах, так і на вулиці.

Санітарно — гігієнічними засобами табір забезпечується повністю: душеві, пральні кімнати, кімнати особистої гігієни (окремі для дівчаток та хлопців) з гарячою водою цілодобово, розташовані у окремому корпусі. Умивальники, питні фонтанчики, мийки для ніг безперебійно забезпечуються водою – у таборі цілодобове водопостачання гарантованої якості (вода зі своєї глибоководної свердловини з цілющою водою,що містить йод, залізо та ін. речовини ) постійно контролюється та аналізується Якимівською СЄС). 

Сонячнний 14До послуг дітей – міжміський зв’язок та безлімітний мобільний зв’язок. Двоповерховий медичний корпус,оснащений необхідними медикаментами, медичним обладнанням та нструментарієм, сучасним фізіотерапевтичним обладнанням (тубуса – кварц, УВЧ, електрофорез, Солюкс, пояс «Вайс Белл», інгалятори). На період оздоровчих змін укладається договір з стоматологічним кабінетом на обслуговування дітей. За призначенням лікарів( згідно медичних довідок) дітям надається масаж. Ізольовані інфекційні бокси обладнані санвузлом, вмивальниками, ванною кімнатою. Медпункт працює цілодобово (фізіотерапевтичні процедури надаються за графіком). Цілодобово в ДЗОВ знаходиться машина «швидкої допомоги». Лікарі – фахівці один раз на тиждень проводять обов’язковий огляд дітей, аналізують стан оздоровлення дітей. 

Їдальня на 300 місць (прийом їжі в одну зміну) розташована окремо від спальних корпусів. Харчування дітей 6 – разове (сніданок, фруктовий або солодкий «перекус», обід, полуденник, вечеря, до сну – друга вечеря (здоба з кефіром або соком)). Харчування збалансоване, з великою кількістю овочів та фруктів – укладене дієтологом, узгоджено з санепідемстанцією. Їдальня оснащена усім необхідним – пічі, варочні котли, жарочні Сонячнний 8шафи та ін. Холодильні камери, камери зберігання овочів працюють надійно, вчасно перевіряються управлінням стандартизації та метрології. Посудом їдальня забезпечені на тисячу дітей. Холодна та гаряча вода надаються у їдальню у повному обсязі. Продукти харчування поставляються в ДЗОВ вчасно з 3-х денним запасом. Продукція уся сертифікована, поставляється підприємствами міста та приватними сільськими господарствами. Обслуговує їдальню за договором про співпрацю промислово — технологічний коледж – зав. виробництвом та кухарі високої кваліфікації, кухоні працівники – студенти 3 – 4 курсу. Кухня забезпечена картотекою страв, довідниками технології харчування у дитячих закладах, нормативними актами ГСПіН 5.5.5.23 – 99.

Сонячнний 2Морська затока – теплий, солоний цілющий водойм, дозволяючий приймати морські ванни двічі на добу на протязі усієї зміни. Пляж табору морський піщаний, вкритий навісами, має кабінки для переодягання, медичний та рятівний пости, душові кабіни з водою сонячного нагріву, питні крани, майданчики для рухливих ігор, спортивним майданчиком для пляжного футболу, волейболу, майданчиком з амфітеатром для проведення масових заходів. Сходинці до пляжу відповідають усім вимогам безпеки. Зона купання дозволяє кожному загону мати свою акваторію згідно з планом проміру глибини. Місця купання дітей оснащені обмежувальними системами. Допуск сторонніх осіб на пляж заборонено. Зона купання має паспорт підводної зони та дозвіл на використання. Купання дітей та заняття по здобутку навичок плавання, ігри на воді «що лікують» проводять спеціалісти – плавруки, фізруки, вожаті та вихователі, медичні працівники. На території табору знаходиться глибоководна свердловина з цілющою питною водою з великим складом корисних речовин (йод, залізо та ін.), система водопостачання та каналізації централізована. В ДЗОВ постійно працює загін протипожежної охорони, є у кожному котеджі протипожежні куточки, оснащені усіма засобами; розроблені плани евакуації дітей на випадок пожежі чи стихійного лиха. ДЗОВ «Сонячний» працює за спланованими програмами виховної роботи, які містять основні напрямки діяльності табору в цілому та окремого загону. Кожен день в таборі проводяться різноманітні масові творчі заходи, в яких приймають участь всі загони. Організаторами відпочинку та дозвілля дітей є досвідчені педагоги та вожаті, психологи, захоплені своєю улюбленою справою, керівники гуртків, спортивні тренери. На кожній зміні — своя родзинка : свята, гра — конкурс «Яскравий глобус», подорож «Ми українські», стартін – шоу, Школа здоров’я, подорож «Флора + фауна», « Водна феєрія» , свято «Нептуна» і т. і.. Кожен вечір — дискотека на відкритому танцювальному майданчику.

На території табору є свій стаціонарний кіноконцертний зал, відеозал, карооке, приміщення для організації гурткової роботи (гуртки оснащені всіма засобами для роботи). У кожного загону поруч з котеджем — криті павільйони для організації дозвілля дітей за негоди. Кожен день працює бібліотека. Кімната для настільних ігор (шахи, шашки і т.і.). Для покращення активного відпочинку творчих дітей та лідерів дитячих колективів укладені угоди про спільну концертну та тренінгові діяльність з творчими колективами Дитячого палацу творчості та дитячою туристичної станції, з Центром шкільної психології.

Спортивні майданчики ( волейбольний, баскетбольний, футбольний, 6 столів для малого тенісу, гімнастичний), ігровий майданчик з качалками, гойданками. Спортивним інвентарем ДЗОВ забезпечений повністю. Працівники з фізичної культури ( вчителі вищої категорії, вчителі — методисти) – захоплюють дітей спортивними заходами, туристичними вправами, впроваджують навички здорового засобу життя, заохочують до вивчення ЛФК (лікувально — фізичної культури). Усі діти повертаються додому зі спортивними нагородами. Для дітей організуються екскурсійні тури по заповідникам (Кам’яна могила, Асканія Нова, Алтагірський заказник, тематична екскурсія по місцях бойових дій, р-н міста Мелітополя).

Візитна картка ДЗОВ — кожен день – творче свято, робота творчих майданчиків. У таборі працюють Дипломанти Всеукраїнського конкурсу ігрових програм О. Панасенко, О.Симоненко та А. Могила, студенти МГПУ, Луганського педагогічного університету, Запорізького гуманітарного університету. Зміни в ДЗОВ формуються за інтересами дітей: спортивна, творча, туристична, «Лідер», дітей – інвалідів,«З добром у серці» — соціально незахищених. (програми організації виховної роботи та дозвілля дітей додаються).

В ДЗОВ обладнаний і працює профілакторій з апаратурою: електрофорез, інгалятори, тубус — кварц, ультра — звукова терапія, УВЧ, Солюкс, що дозволяє надавати додаткові Сонячнний 5послуги в оздоровленні дітей. За призначенням медичних працівників діти отримують масаж, лікувальні водні процедури у басейні. Стоматологічне лікування проводиться у разі потреби. Всі діти залучаються до ЛФК, вивчають методику народної медицини, закалювання, навчаються іграм «які лікують».

Наявність спеціалізованої медичної апаратури для лікування дітей:

  • З захворюванням органів дихання; 
  • Постраждалих в наслідок Чорнобильської катастрофи; 
  • Інвалідів;
  • Чисельність медичних працівників 4 (педіатр, дієтолог — фізіотерапевт, масажист, медсестра);
  • На протязі зміни з дітьми працює вихователь – психолог з програмою адаптації дітей, « Я – людина», «Я лідер»;
  • Вихователь — логопед проводить корегуючи заняття;
  • Спортивні вихователі залучають дітей до фізичних занять та загартовуючих процедур , до навичок туризму, навчають плавати.

Звертайтесь до нас — ми розробимо для Вас ексклюзивний план відпочинку, що буде відповідати Вашим побажанням та фінансовим можливостям. Можлива доставка груп дітей автобусами від найближчих залізничних станцій м. Мелітополя або ст. Якимівка до місця відпочинку. Працюють 4 зміни, але є можливість організувати відпочинок дітей в незалежності від змін. Розглянемо пропозиції відпочинку дітей у Вересні (діти, діти з батьками), а також проведення тематичних, туристичних та оздоровчих зборів на території табору.

              Змінний графік заїздів дітей до табору "Сонячний" на 2019 рік.

Зміни

21 день

1 зміна

01.06   —   21.06

2 зміна

24.06   —   14.07

3 зміна

17.07   —   06.08

4 зміна

09.08   —   29.08

Ціна путівки

Слідкуйте

 Ми чекаємо на Вас!!!

Адреса дитячого оздоровчого табору "Сонячний": с. Богатир, Якимовський район, Запоріжська обл.

МАРШРУТ ПРОЇЗДУ І КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

 Залізнодорожним транспортом:

    Всі потяги в бік АР Крим, до станції Мелітополь або Якимівка, після чого маршрутним таксі до дитячого оздоровчого закладу "Сонячний".

 Автотранспортом:

      По дорозі Москва-Сімферополь, за Мелітополем на другому посту ДАІ, поворот в бік с. Родівонівка, проїзд через с. Богатир з виїздом в лісну смугу до ДОЗ «Сонячний».

 КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, прохання звертатися за телефонами:

Администратор: Татьяна Николаевна +38(067) 367-04-84

Тел. +38(067) 762-81-20     или    +38(095) 916-23-41     www.detskiy-lager.in.ua       

Email : detskoe.ozdorovlenie2000@gmail.com

Skype; detskoeozdorovlenie 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.